Napój owsiany bez dodatku cukru 1 l - Natumi (EKO)
- Nasz numer jeden! Piją go u nas wszyscy – od rodziców robiących owsianki dzieciom, po dziadków do porannej kawy. Natumi ma aż 15% owsa, zero cukru i chemii. Jest gęsty, kremowy i po prostu pyszny. Spróbuj, a zobaczysz, dlaczego schodzi u nas kartonami!
Oszczędź kupując więcej

Napój owsiany bez dodatku cukru 12 x 1 l - Natumi (EKO)

Napój owsiany naturalny bez dodatku cukru 8 x 1 l - Natumi (EKO)

Napój migdałowy bez cukru bezglutenowy 12 x 1 l - Natumi (EKO)
Opis:
To jest nasz ukochany produkt i absolutny numer jeden – i mówimy to z pełnym przekonaniem, bo pijemy go u nas dosłownie wszyscy. Podkradają go pracownicy na magazynie, bierzemy go do domów dla naszych dzieci i polecamy własnym rodzicom. Jeśli masz już dość napojów roślinnych, które smakują jak rzadka, zabarwiona na biało woda, to ten karton całkowicie zmieni Twoje podejście. Jest tak cudownie kremowy i aksamitny, że po prostu nie da się go nie lubić.
Dlaczego u nas wygrywa z każdym innym?
Bo nikt z nas nie lubi ściemy w składzie. W zwykłych marketach większość napojów owsianych ma w sobie ledwo 8 do 10% owsa, a resztę nadrabia się chemicznymi zagęszczaczami. Tutaj jest zupełnie inaczej – w Natumi dostajesz aż 15% czystego, ekologicznego, pełnoziarnistego owsa. Do tego tylko czysta woda, kapka oleju słonecznikowego, żeby napój miał gładką konsystencję, i odrobina soli morskiej dla przełamania smaku. Tylko tyle i aż tyle. Żadnych konserwantów, żadnych dziwnych E-dodatków.
Jak to u nas wygląda na co dzień?
Używamy go od rana do wieczora i sprawdza się w każdej sytuacji:
- Do porannej kawy: Genialnie się z nią łączy, delikatnie się pieni i co najważniejsze – nie warzy się pod wpływem temperatury. Daje przyjemny, lekko maślany posmak.
- Do owsianki dla dzieciaków: Płatki zrobione na tym napoju robią się cudownie gęste, a maluchy zjadają wszystko do ostatniej łyżki bez marudzenia.
- Do weekendowych naleśników: Ciasto zrobione na Natumi wychodzi niesamowicie delikatne i ma genialny, głęboki aromat, mimo że nie dodajemy ani kropli krowiego mleka.
Swoją drogą, wiecie skąd w nim ta pyszna słodycz? Kiedy spojrzycie na etykietę, czarno na białym widać, że producent nie dodał tu ani jednego grama białego cukru. Jak to więc możliwe, że ten napój smakuje tak uzależniająco słodko? To nie żadne sztuczne słodziki, a czysta magia natury i rzemieślniczej pasji. Podczas produkcji pełne ziarna owsa poddawane są powolnemu procesowi naturalnej fermentacji. Mówiąc najprościej: owies sam, z własnej skrobi, uwalnia to, co w nim najlepsze i najsłodsze. Ostrzegamy tylko przed jednym – kiedy raz wlejecie go do swojej kawy czy owsianki, powrót do zwykłego mleka lub innych marek będzie już po prostu niemożliwy. Spróbujecie raz i przepadniecie, tak jak my wszyscy!
Skład:
baza OWSIANA* (woda, ziarno OWSA* 15 %), olej słonecznikowy*, sól morska. (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Alergeny:
Produkowany w zakładzie, w którym przetwarzana jest soja. Zawiera gluten z owsa.
Wartość odżywcza w 100 ml:
- Wartość energetyczna: 152 kJ / 36 kcal
- Tłuszcz: 1,1 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,1 g
- kwasy tłuszczowe jednonienasycone: 0,3 g
- kwasy tłuszczowe wielonienasycone: 0,6 g
- Węglowodany: 6,1 g
- w tym cukry: 5,0 g
- Błonnik: 0,3 g
- Białko: 0,3 g
- Sól: 0,13 g
Warunki przechowywania:
Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 4 dni. Przed użyciem mocno wstrząsnąć.
Dodatkowe informacje:
Produkt w 100% roślinny, nie zawiera laktozy. Produkt UHT. Nie nadaje się dla niemowląt. Bez dodatku cukrów (zawiera wyłącznie naturalnie występujące cukry). Marka: NATUMI.






