Czekolada wegańska kakaowa kawowa bez kofeiny bezglutenowa 60 g - Benjamissimo (EKO)
5.00Oceń produkt
Czekolada wegańska kakaowa kawowa bez kofeiny bezglutenowa 60 g - Benjamissimo (EKO)
Kod EAN:
3800236132349
cukier trzcinowy*, tłuszcz kakaowy*, mąka z orzechów tygrysich*, krem kokosowy*, kawa bezkofeinowa* (5 %), emulgator: lecytyny (ze słonecznika*). (*certyfikowany składnik ekologiczny)
OPIS
Weź to od nas - bezkofeinowa kawa doskonale komponuje się z wysokiej jakości ekologicznym kakao. Nowe doświadczenie czekolady.
Swiss Water® Process jest procesem dekofeinizacji, który opiera się na wykorzystaniu wody oraz odpowiednich parametrów temperatury i czasu, bez użycia innych rozpuszczalników. Dzięki takiemu przedsięwzięciu kawa nie posiada charakterystycznego dla kaw bezkofeinych gorzkiego smaku, a jej naturalne walory smakowe zostają zachowane. Sam proces został opatentowany w 1979 roku w Szwajcarii przez firmę Coffex – skąd jego zamienna nazwa – Szwajcarski Proces Wodny. Warto podkreślić, że kawa bezkofeinowa poddana temu rozwiązaniu jest, aż 99,9 % wolna od kofeiny.
WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 2522 kJ / 603 kcal
Tłuszcz: 44 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 26 g
Węglowodany: 49 g
w tym cukry: 42 g
Białko: 2,2 g
Sól: 0,008 g
INFORMACJA ALERGENNA
Może zawierać MIGDAŁY, ORZECHY LASKOWE, PISTACJE, ORZECHY NERKOWCA, ORZESZKI ZIEMNE, NASIONA SEZAMU
ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu, z dala od światła słonecznego
Marka
Kod producenta
3800236132349
Seria
Certyfikat ekologiczny
TAK

Gramatura
60 g
Cechy
Wegański
Bez głutenu
Bez kofeiny
Rodzaj przekąski
Słodycze
Rodzaj słodycza
Czekolady
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5
Dodaj swoją opinię