Informacje o produkcie
  • Mąka Pszenna Jasna Typ 750 Chlebowa 1kg BIO EKO - Symbio

Mąka Pszenna Jasna Typ 750 Chlebowa 1kg BIO EKO - Symbio

status_icon
Produkt dostępny w bardzo małej ilości
gwarantowana data przydatności do spożycia: minimum 2 miesiące
5.49
In stock
Specyfikacja
Grupa Towarowa:
Certyfikowane Produkty Rolnictwa Ekologicznego (BIO, Organic)
Mąka pszenna typ 750 chlebowa od marki Symbio posiada certyfikat ekologiczny, który potwierdza jej wysoką jakość. Został on zdobyty, ponieważ jest wolna od sztucznych dodatków: konserwantów, barwników, aromatów i wszelkich szkodliwych substancji. Idealnie nadaje się do wypieku chleba czy też przyrządzenia ciasta na pizzę.
Propozycję tę charakteryzuje również wysoka zawartość składników mineralnych z racji jej wysokiego stopnia oczyszczania. Witaminy i błonnik w niej zawarte staną się ważnym dopełnieniem diety Twojej i całej rodziny. Samo przyrządzanie przepisów z nią jest bardzo proste – a efekt końcowy pyszny. Spróbuj zrobić z niej chrupiący, wartościowy chleb – będzie zachwycający.
Kupując na tej aukcji masz pewność, że ten produkt posiada znak rolnictwa ekologicznego
Składniki:

mąka pszenna typ 750 chlebowa
Nr certyfikatu PL-EKO-01, rolnictwo UE
Kraj pochodzenia: Polska
Produkt zawiera gluten.

O firmie:

Marka Symbio to zarówno producent, jak i dystrybutor certyfikowanej żywności ekologicznej. Efekty ich pracy to produkty pozbawione obecności sztucznych nawozów i barwników oraz środków ochrony roślin, w których stosowane nasiona nie są modyfikowane genetycznie. Najbardziej rozpoznawalne są ich kasze, ryż, płatki i makarony oraz wszelkiej maści bakalie i soki.