Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Środki czystości, Detergenty

( ilość produktów: 90 )

Kategoria "środki czyszczące" to zbiór produktów przeznaczonych do czyszczenia i pielęgnacji różnych powierzchni w domu. Składa się ona z różnorodnych produktów do prania, sprzątania, zmywania naczyń oraz mycia łazienki. W ramach tej kategorii w sklepie ekologicznym można znaleźć wiele produktów, które są przyjazne dla środowiska, nie zawierających szkodliwych substancji chemicznych i nie obciążających nadmiernie natury.

Produkty do prania, które są dostępne w sklepie ekologicznym, to przede wszystkim ekologiczne proszki i płyny do prania. Zawierają one naturalne składniki, takie jak wyciągi roślinne, enzymy czy olejki eteryczne. Nie zawierają sztucznych barwników ani środków konserwujących, co sprawia, że są one bezpieczne zarówno dla skóry, jak i dla środowiska. Ponadto, wśród produktów do prania, można znaleźć również kulki magnetyczne, które pozwolą na zmniejszenie ilości używanych detergentów i zmiękczaczy.

Produkty do sprzątania, które są dostępne w sklepie ekologicznym, to m.in. ekologiczne płyny do czyszczenia podłóg, mebli, okien czy łazienki. Zawierają one składniki pochodzenia naturalnego, takie jak kwasy organiczne czy wyciągi z roślin, które skutecznie usuwają zabrudzenia i pozostawiają powierzchnie czyste i pachnące. Wśród produktów do sprzątania można znaleźć również ekologiczne ściereczki oraz mopy, które są wykonane z materiałów biodegradowalnych i nie obciążają środowiska.

Produkty do zmywania naczyń, które są dostępne w sklepie ekologicznym, to przede wszystkim ekologiczne płyny i proszki do zmywania naczyń. Zawierają one naturalne składniki, takie jak wyciągi roślinne czy enzymy, które skutecznie usuwają tłuszcz i brud. Są one bezpieczne dla skóry i nie obciążają środowiska, ponieważ nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych.

Produkty do mycia łazienki, które są dostępne w sklepie ekologicznym, to przede wszystkim ekologiczne płyny do mycia toalet oraz ekologiczne płyny i proszki do mycia łazienki. Zawierają one naturalne składniki, takie jak kwasy organiczne czy wyciągi z roślin, które skutecznie usuwają kamień, osady i inne zabrudzenia. Są one bezpieczne dla skóry i nie obciążają środowiska

Marka
Cechy
Cena
-
Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 2335 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-11
Zamówienie zostało zrealizowane zgodnie z zamieszczoną informacją.
2024-06-10
Wszystko jest bardzo dobrze zapakowane, świetna jakość
pixel