Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Mineralna woda alkaliczna Java

( ilość produktów: 1 )

Java to pyszna i zdrowa woda o odpowiednio wysokim pH, zawierająca liczne składniki mineralne. Jest to woda alkaliczna, która ze względu na swoją unikalną budowę cząsteczkową skutecznie nawadnia i pozwala utrzymać właściwy bilans kwasowo-zasadowy. A lepsze nawodnienie to większe korzyści dla wszystkich układów oraz funkcji naszego organizmu. Woda mineralna alkaliczna pozytywnie wpływa na trawienie, układ nerwowy oraz piękną skórę. Pozwala utrzymać w dobrej kondycji narządy wewnętrzne, naczynia krwionośne, stawy oraz kości. Jest też doskonałym remedium na zakwaszenie organizmu, będące powszechnym problemem współczesnej cywilizacji. Woda Java to coś więcej niż woda mineralna. To wysokiej jakości woda alkaliczna, której właściwości zdrowotne doceniono już dawno temu.

Alkaliczna woda mineralna o wysokim pH

Wzrost świadomości konsumentów w zakresie zdrowego odżywiania powoduje, że z większą uwagą przyglądamy się wodzie, jaką pijemy każdego dnia. Zwracamy uwagę nie tylko na jakość, ale również na konkretne parametry. Jednym z nich jest odczyn pH. Czy wiesz, że pH spożywanej wody powinno być wyższe niż 7,4 tak, aby większość płynów naszego ciała utrzymało równowagę pH na poziomie 7,4 (jest to odczyn ludzkiej krwi). Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest picie wody o pH wyższym, najlepiej 7,5 – 9,5.

Wysokie pH, bo aż 9,2 to coś, co wyróżnia wodę Java. Co więcej woda alkaliczna Java jest jedyną na świece naturalną wodą o pH powyżej 9 i ujemnym potencjale REDOX. A im bardziej ujemny wskaźnik REDOX, tym woda posiada większe właściwości regenerujące.

Dla porównania woda, którą mamy w kranie oraz zwykła woda mineralna butelkowana ma neutralne pH = 7. Picie takiej wody plus nieodpowiednia dieta, bierny styl życia, przewlekły stres mogą powodować zakwaszenie organizmu. Remedium na ten stan może być właśnie woda alkaliczna, która odpowiadając za utrzymanie prawidłowego bilansu kwasowo-zasadowego, wspomaga ludzki organizm.

Alkaliczna woda Java – wysoka zawartość składników mineralnych

Woda Java, a więc woda alkaliczna lub mówiąc inaczej – zasadowa, wyróżnia się nie tylko wysokim pH, ale także zawiera duże ilości wolnych elektrolitów. Dzięki temu doskonale nawadnia, niweluje objawy zakwaszenia i oczyszcza ciało z toksyn. Ma również wiele innych zastosowań prozdrowotnych, m.in. dotlenia komórki, korzystnie działa na odporność człowieka, sprzyja odchudzaniu, odkwasza środowisko wewnętrzne i dba o zachowanie równowagi kwasowo-zasadowej. Jest również bardzo pomocna w przypadku zaburzeń wodno-elektrolitowych podczas zatruć, wymiotów, biegunek, zespołu złego wchłaniania.

Dzięki wysokiej zawartości składników mineralnych, a zawiera ich w sumie 837 mg/l (m.in. wapń, magnez, sód, potas) dodaje energii i może przyczyniać się do niwelowania przewlekłego zmęczenia. Dodatkowo jest silnym antyutleniaczem i dzięki temu spowalnia procesy starzenia się organizmu, a także ma dobry wpływ na pracę układu krążenia. Woda alkaliczna Java jest szczególnie polecana osobom aktywnym oraz sportowcom, gdyż pozytywnie działa na mięśnie, a przede wszystkim opóźnia ich zmęczenie i szybko usuwa zakwasy po intensywnym wysiłku fizycznym. Woda Java nie jest wodą leczniczą i przez to nie ma żadnych ograniczeń co do jej spożycia.

Alkaliczna woda Java nie jest jonizowana

Woda alkaliczna Java nie jest jonizowana. Pochodzi z naturalnych zasobów podziemnych i nie jest sztucznie uzdatniania, ani też sztucznie wzbogacana w składniki mineralne. Wszystkie cenne właściwości są naturalną jej cechą.

Alkaliczna woda Java wydobywana jest na Podkarpaciu

Woda Java to jedyna w Europie i na świecie woda zasadowa o wysokim pH 9,2. Wydobywana jest z naturalnych zasobów podziemnych, tylko w jednym zakątku Polski. Jest nim Podkarpacie, a dokładnie odwiert w Humniskach, niedaleko Brzozowa.

Oferta sklepu PyszneEko.pl

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz oryginalną wodę alkaliczną Java w butelkach i boxach o różnych pojemnościach. Oferujemy wodę mineralną w szklanych butelkach, a także w butelkach plastikowych, pojedynczo oraz w zestawach. Zapraszamy!

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 2338 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-14
Zamówienie szybko dotarło do mnie, nie było żadnych komplikacji. Produkty dobrze zapakowane dotarły w idealnym stanie. Polecam
2024-06-11
Bardzo szybka dostawa.
pixel