Informacje o produkcie
  • Olej Arganowy Spożywczy 250ml - DIET-FOOD - EKO

Olej Arganowy Spożywczy 250ml - DIET-FOOD - EKO

status_icon
Produkt jest dostępny&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp
gwarantowana data przydatności do spożycia: minimum 12 miesięcy
43,99 zł Oszczędzasz 9% (4,00 zł).
39.99
In stock
Specyfikacja
Grupa Towarowa:
Certyfikowane Produkty Rolnictwa Ekologicznego (BIO, Organic)
Ekologiczny olej arganowy to produkt niemal tak wartościowy i wszechstronny w użyciu jak amarantus ekspandowany. Uzyskany przez firmę DIET-FOOD.pl od jednego z najlepszych marokańskich producentów - wraz z warunkiem wyłączności na polskim rynku. Potwierdza to jego oryginalność i wytworzenie z ziaren doskonałego gatunku. To prawdziwy "kawior" pośród olejów.
To bogactwo niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych.
Jego delikatny, orzechowy smak sprawia, że nadaje się zarówno do potraw na zimno - dipów, sosów, sałatek, grillowanych warzyw jak i do dań mięsnych. Producent zastrzega jednak, by nie używać go do smażenia - najlepiej użyć go do potraw pod koniec przygotowywania.
Produkt nie jest lekiem i nie może być zamiennikiem leków. Kupując na tej aukcji masz pewność, że ten produkt posiada znak rolnictwa ekologicznego
Składniki:

olej arganowy (100%)
Produkt ekologiczny, nr certyfikatu PL-03-003282

O firmie DIET-FOOD.PL:

DIET-FOOD to młoda, szybko rozwijająca się polska firma. Zawojowała rynek odważnie: makaronem z rośliny konjac. Sukcesywnie się rozwija, poszerzając dostępną ofertę. Ma w niej już ponad 30 oryginalnych produktów, które można kupić w znanych sieciach. To marka nie tylko głodna coraz większego sukcesu, ale i nastawiona na promowanie zdrowego, odpowiedniego żywienia.